Hotel U Zlate podkovy

ubytovanie Praha 1
 

*** Hotel U Zlate podkovy / ubytovanie Praha 1

Hotel Praha 1 U Zlate podkovy
Počas Vášho pobytu v apartmáne "U Zlaté podkovy" Vás poteší malebné pohľady na jednu z najkrajších a najromantickejších častí historickej Prahy - Malú Stranu.

Vašim susedstvom bude Pražský hrad, ktorý je najväčším stredovekým hradom na svete. Dominantou tejto pražskej štvrti sú krivolaké uličky, členité strechy a historické budovy.

Ubytovanie v apartmáne v Prahe
Priestranné apartmány v Nerudovej ulici v Prahe prešli komplexnou rekonštrukciou a sú vkusne a účelne zariadené. Všetky apartmány majú vlastné sociálne zariadenie - WC so sprchovým kútom, satelitnú TV, vybavenú kuchynskú linku s riadom, mikrovlnnou rúrou, varnou kanvicou a platňou. Podkrovné apartmány sú navyše vybavené umývačkou riadu. Každodenné upratovanie apartmánu je samozrejmosťou.

Praha Hotel U Zlaté podkovy typy apartmánov
4x Dvojlôžkové štúdio vhodné pre 2 osoby, 4x Dvojlôžkové štúdio s prístelkou vhodné pre 2 osoby, 2x Apartmán s dvoma spálňami vhodné až pre 6 osôb a 2x Penthouse vhodné až pre 4 osoby.

Ubytovanie v Prahe hotel U Zlaté podkovy reštaurácia
Útulná tradičná česká reštaurácia s rodinnou atmosférou a s vynikajúcou (staro) českou kuchyňou. Špeciality modernej i tradičnej českej kuchyne môžete zapíjať výborným točeným plzenským pivom alebo moravským vínom. Poteší Vás určite aj obrázky "starej" Prahy od maliarky Čechovej, ktoré zdobia interiér reštaurácie a je možné ich aj zakúpiť. Reštaurácia U Zlaté Podkovy ponúka 35 miest, k tomu 12 miest v salóniku, 35 miest v átriovej záhradke a 12 miest v priechodu. Na stretnutie s Vami sa teší vždy ústretový a usmievavý, nemecky, anglicky a rusky hovoriaci personál. V prípade záujmu pre Vás zabezpečí hudobný či iný zábavný program podľa Vášho priania.

Hotel U Zlaté podkovy ubytovanie Praha služby
Recepcia hotela U Zlaté podkovy je v reštaurácii. Prevádzková doba reštaurácie je 7:30 - 23:00 hod. Ubytovanie mimo prevádzkovú dobu reštaurácie možno po predchádzajúcej dohode. Na vyžiadanie je možné zabezpečiť parkovanie na parkovisku, prípadne v garážach. Oboje v blízkosti hotela U Zlaté podkovy v Prahe.

Dovolenka v Prahe ubytovanie hotel Nerudova ulica
Hotel U Zlaté Podkovy sa nachádza len pár krokov od najvýznamnejších pražských pamiatok ako je napr Loreta, Pražský Hrad alebo kostol Sv Mikuláša. Na Kráľovskej ceste, ktorá prechádza Nerudovou ulicou k Pražskému Hradu, môžete obdivovať renesančné a barokové meštianske domy s výraznými domovými znaky. Meštiansky dom U Zlaté Podkovy - pôvodne gotický - pripomínaný už od začiatku 15. storočia, s významnou renesančnou prestavbou v 16. storočí, mal už vtedy podkovu v znamení a od roku 1723 stál takmer v celom dnešnom rozsahu. Domové znamenie U Zlaté Podkovy skrýva záhadu: Čo bolo skôr, svätý Václav alebo podkova? Kedysi podkova naozaj nosievala šťastie. Kto nechal koňa riadne okovať, šťastne došiel. Bývalo šťastím nájsť podkovu. Nechajte sa okúzliť apartmány v samotnom historickom centre Prahy.
Hotel Praha 1 U Zlate podkovy - hotel má reštauráciuHotel Praha 1 U Zlate podkovy - k dispozícii letná terasaHotel Praha 1 U Zlate podkovy - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 1 U Zlate podkovy - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 1 U Zlate podkovy - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: